USD
USD US dollar EUR Euro GBP Britisk pund AUD Australsk dollar CAD Canadisk dollar BRL Brasiliansk real CNY Kinesiske yuan CZK Tjekkiske koruna DKK Dansk krone HKD Hong Kong dollar ILS Nye israelske shekel JPY Japanske yen MYR Malaysisk ringgit NZD Newzealandsk dollar NOK Norsk krone PLN Polske zloty RON Rumænske lei RUB Russisk rubel SAR Saudi riyal SGD Singapore dollar ZAR Sydafrikanske rand KRW Sydkoreanske won SEK Svensk krone CHF Schweizerfranc TRY Tyrkisk lira UAH Ukrainsk hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailandsk baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Jardin Del Castillo Vina del Mar Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakter

Jardin Del Castillo Bed and Breakfast Vina del Mar

Avanceret Booking
2026-07-05
2026-07-06

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

Apartment photo stub
5

Jardin Del Castillo Bed and Breakfast

 Morgenmad

Morgenmad på værelset

 Aircondition

Klimaanlæg

 Kæledyr

Kæledyr tilladt


Wulff-slottet ligger 1 km fra Jardin Del Castillo Bed and Breakfast Vina del Mar, mens Blomsteruret ligger 400 meter væk.

Stedet er 5 km fra bycentrum og lige ved Santuário De Schoenstatt. Nærliggende attraktioner inkluderer Caleta Abarca Strand.

Værelserne med klimaanlæg og separat toilet tilbydes for gæsternes bekvemmelighed. Der er en bruser, en hårtørrer og håndklæder.

Der serveres en kontinental morgenmad om morgenen. Gæsterne kan nyde brasilianske, spanske, sydamerikansker og latinoamerikanske måltider på Sabor Latino inden for 5 minutters gågang fra stedet. Det tager 25 minutters gang til Viña del Mar Bus Terminal togstation og 15 minutter i bil til Valparaiso lufthavn.

  • Lokale seværdigheder
  • Iglesia Pentecostal de Chile
    4717 km
  • Parroquia San Juan Bosco
    4286 km
  • Iglesia del Corazon de Maria
    4837 km
  • Hogar De Cristo
    4763 km
  • Quintil Park
    3467 km
  • Ascensor Artilleria
    4856 km
  • Vision Apostolica
    3267 km
  • Natalicio de Bernardo O'Higgins
    4387 km
  • Lufthavne
  • Valparaiso lufthavn
    7 km
  • Togstationer
  • Viña del Mar Bus Terminal
    1,7 km

På hotellet

General

  • Kæledyr tilladt

Måltider og drinks

  • Morgenmad på værelset

Aktiviteter og afslapning

  • Have
  • Grillfaciliteter

På værelset

  • Klimaanlæg
  • Varme

Vigtig meddelelse

Indtjekning: fra 15:00 indtil 18:00
Udtjekning: fra 08:00 indtil 12:00

Ofte stillede spørgsmål

  • Er morgenmad inkluderet i prisen i Jardin Del Castillo Bed and Breakfast?

    Ja, morgenmad med kontinental morgenmad er inkluderet i nogle priser. Sørg for at bekræfte disse oplysninger med Jardin Del Castillo Bed and Breakfast.
  • 💵

    Hvad er prisen for et værelse i Jardin Del Castillo?

    Den gennemsnitlige værelsespris i Jardin Del Castillo er 237$. For mere specifik information, kontakt hotellets personale.
  • 🍳

    Serverer Jardin Del Castillo Bed and Breakfast Vina del Mar morgenmad?

    Ja, Jardin Del Castillo Bed and Breakfast Vina del Mar serverer morgenmad med kontinental morgenmad.
  • Hvor langt er Valparaiso fra Jardin Del Castillo Bed and Breakfast?

    Der er en 0,5-km afstand mellem Valparaiso og Jardin Del Castillo Bed and Breakfast.
  • 🍹

    Hvilke restauranter i nærheden skal vi besøge under opholdet i Jardin Del Castillo Bed and Breakfast Vina del Mar?

    Inden for 400 meter fra Jardin Del Castillo Bed and Breakfast Vina del Mar kan du besøge Toro Negro Bar og Cholos Restaurant restauranter.
  • Hvad er afbestillingspolitikken, der tilbydes i Jardin Del Castillo Bed and Breakfast?

    Jardin Del Castillo Bed and Breakfast giver gratis afbestilling. For mere information er du velkommen til at kontakte ledelsen.
  • 🕗

    Hvad er det seneste, vi kan tjekke ud fra Jardin Del Castillo Bed and Breakfast Vina del Mar?

    Kunder skal være klar til at tjekke ud fra Jardin Del Castillo Bed and Breakfast Vina del Mar ved 12:00.

Detaljer & Priser



Indsæt venligst datoerne for dit ophold for at tjekke tilgængelighed.

Galleri

Anmeldelse

Detaljer om opholdet

Din bedømmelse

Forfærdeligt Meget godt

Kontakt os



Avanceret Booking
2026-07-05
2026-07-06

Maksimal periode for booking er 30 dage. Indsæt venligst alternative datoer.

Tak, fordi du abonnerer
Luk
Juridiske
  • Fortrolighedspolitik
Selskab
Jardin Del Castillo Bed and Breakfast, Chile

San Jose Poniente Esquina Francisco Vergara, Vina del Mar, Chile

Bliv opdateret

Ved at abonnere på vores nyhedsbrev, bliver du en af de første til at få vores seneste nyheder og kampagner.

Online hotel reservationer

Kontakter

2026 © vina-del-mar-hotels.com

All rights reserved